Swissotel Çeşme Hakkında

hakkımızda

SWISSOTEL RESIDENCES ÇEŞME, DÜNYANIN EN ÖZEL PLAJI ILICA’DA GÜÇLÜ SERMAYE YAPISI İLE BİR ÇOK DEĞERLİ PROJEYE İMZA ATAN İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN DENEYİMLİ FİRMALARI MİRAY İNŞAAT, 
DİLEK HOLDİNG VE ZA MADENCİLİK ORTAKLIĞI İLE HAYATA GEÇİYOR.
1994 Yılında kurulan Miray İnşaat A.Ş. endüstriyel tesisler, eğitim binaları, hastaneler, depo, konut ve ofis binaları gibi alt ve üst yapı projeleri geliştirmiştir.

Bugüne kadar 750.000 m2’den fazla inşaat projesini başarı ile tamamlayan Miray İnşaat 27 yılı aşan tecrübe ve birikimini öncü yatırımlarla faaliyet alanlarına aktarmaktadır.

Miray İnşaat tarafından tamamlanan Türkiye'nin ilk LEED Platinium ön sertifikalı projesi Mistral İzmir projesi İzmir'in en yüksek binası olma özelliğine sahiptir.

Sürekli olarak gelişen ve çözüm ortaklıkları ile gün geçtikçe büyüyen Miray İnşaat ailesi, yapmış olduğu yatırımlar ve özgün projeler ile sektöründeki ayrıcalıklı yerini korumaya devam ederek faaliyetlerini sürdürme kararlılığındadır.
2001 yılında Sheraton Çeşme Oteliyle sektöre adım atan Dilek Holding turizm sektörünün önemli kurumlarından biridir.

2013 yılında Rezidor Group’un Türkiye’deki ilk franchise anlaşmasını yaparak Radisson Blu Hotel Pera, 2014’de ise Radisson Blu Hotel Şişli ile uluslararası kalitede hizmet vermeye devam etti. 

Dilek Holding, İstanbul Restoran sektöründe de Hamdi Restaurant Şişli ve Hamdi Restaurant Pera ile faaliyet göstermektedir.

Mart 2021 yılında ise Accor Grubu ile imzalanan anlaşmayla konut projesi olan Swissotel Residences Cesme’nin yanı sıra Haziran 2022 yılında açılması planlanan 248 odalı Swissotel Cesme Oteli de hizmete girecektir.
2007 yılında İzmir’de kurulan ZA Madencilik A.Ş’nin temel faaliyet alanı agrega üretimidir. Kaliteli üretimi kendine ilke edinmiş olan şirketimiz Avrupa’nın en yüksek üretim kapasiteli kırma-eleme tesisine sahip olmasıyla da ön plana çıkmaktadır.

ZA Madencilik A.Ş faaliyet gösterdiği alanda daima kaliteli üretim yapmayı, bunu yaparken doğayı ve insanı korumayı, bu doğrultuda daha iyi bir geleceğe yatırım yapmayı kendine görev edinmiştir. 

Bu farkındalık ışığında kurulmuş olduğu günden bugüne dek daima gelişerek, her daim bir sonraki noktayı kendine hedef belirleyerek önemli ve kurumsal projelerde ana tedarikçi olarak hizmet göstermeye devam etmektedir.

ZA Madencilik A.Ş 2018 yılında bağlı ortaklığı ZA Hazır Beton A.Ş’yi kurmuş, beton sektöründe de faaliyetlerine başlamıştır. 

Kuruluşu 2018 olmasına rağmen kısa vade de Ege’nin incisi İzmir’de pek çok büyük projeye imza atmıştır. 
BİZ SİZİ ARAYALIM
Sizi arayalım form TR
SİZİ ARAYALIM
SWISSOTEL CESME RESIDENCES (Konut Projesi), Tamaris Turizm A.S. veya iştiraklerinin mülkiyetinde değildir, onlar tarafından geliştirilmemiştir veya satışa sunulmamaktadır. . Çeşme Otelcilik Anonim Şirketi (Lisans Alan) bağımsız mülkiyete sahiptir ve bağımsız olarak faaliyet göstermektedir ve konut projesinin mülkiyetinden, geliştirilmesinden ve işletilmesinden münhasıran sorumludur.Lisans Alan, Tamaris Turizm A.Ş. kuruluşundan sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez ve alt lisans verilemez lisans uyarınca Swissotel Markasını ve belirli ticari markaları kullanmaktadır. Belirli koşullar altında, lisans şartları uyarınca sona erdirilmesi veya iptal edilmesi durumunda, bireysel konutlar (Konutlar) ve Konut Projesinin herhangi bir kısmı Swissotel markalı bir proje olarak tanımlanmayacak veya Swissotel ticari markalarını kullanma hakkına sahip olunmayacaktır. Tamaris Turizm A.Ş.; Konutlar veya Konut Projesi ile ilgili beyan veya garanti sunmamaktadır ve bu web sitesi, reklam ve satış temsilcilikleri dahil olmak üzere Lisans Alanın pazarlama uygulamalarından sorumlu değildir.
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram