Mimari
Rüzgar ve denizle sarmalanmak...
Kullanılan malzeme ve ışığın yarattığı dil mimari tasarımın ruhunu oluşturuyor.
Proje; topoğrafyasıyla ve çevresiyle bütünlük oluştururken yenlikçi modern ve
sürdürülebilir yaşam temasını anlıyor.
Swissotel Residences Çeşme,
Çeşme’nin kimliğini tarifleyen ikonik bir yapının, geçmişin hatıralarına yeni bir ruh kazandırarak, yenilerini eklemek amacıyla hayata geçiriliyor.Dünya’nın en güzel plajlarından olan benzersiz Ilıca Plajı’nın yazın sıcaklığını hissettirmeyen rüzgarı, yapıyı sarmalayarak doğal bir şekilde nefes almasını, canlanmasını sağlıyor.Swissotel Residences Çeşme’nin mimari tasarımı, rüzgarın yapının içlerinde nazikçe hareket etmesine izin verirken, projenin çıkış noktalarını aktaran fikirlerden biri olarak öne çıkıyor.

Farklı kullanım alanlarının birbirlerine dokunmadan ilişkilendirildiği Swissotel Residences Çeşme; ev sahiplerine sessiz, dingin ama zengin bir tecrübe vaat ederken, bir tarafıyla da konforlu, güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.
Otel ve residence alanları tasarım dilinde ortak tutarlılığa sahipken, kullanım alanları ustalıkla birbirlerinden ayrılan Swissotel Residences Çeşme, şeffaf yeni cephe tasarımı ile, Ilıca’nın tüm mavisini yapının içine alıyor.
Teraslar gemi güvertesi gibi doğrudan denizle bağ kurarken, alt katlar için gölgeleme ve mahremiyet sağlıyor, kendi alanı için de geniş dış mekan kullanımlarına imkan veriyor.

İç Mimari
ÇEŞME’NİN SİMGELERİNDEN OLAN RÜZGARI, SAKIZ AĞACI, ZEYTİNİ,
SÖRF SPORU, TARİHİ DOKUSU, EGE RENKLERİ VE TABİATI,

 

Swissotel Residence Çeşme’nin iç mimari konsept
tasarımının belirleyici unsurları olarak seçildi.
Ahşapta zeytin ağacı, turkuaz ve yeşilin tonları sürdürülebilir malzemeler ve doğal taş kullanımı, sörf ve sağlıklı yaşamın ana temayı oluşturmasına özellikle dikkat edildi.
Mekanlarda konfor ve kalıcılık ön planda tutulurken, şehirden kaçış ve deniz /
tabiat yaşamı, manzaraya hakimiyet hedeflendi. Ekolojik yapıya uygun malzemeler ile
daha sofistike mekanlar yaratıldı. Mimarinin hatlarının iç mekanlarda da devamına dikkat edildi.

 

BİZ SİZİ ARAYALIM
Sizi arayalım form TR
SİZİ ARAYALIM
SWISSOTEL CESME RESIDENCES (Konut Projesi), Tamaris Turizm A.S. veya iştiraklerinin mülkiyetinde değildir, onlar tarafından geliştirilmemiştir veya satışa sunulmamaktadır. . Çeşme Otelcilik Anonim Şirketi (Lisans Alan) bağımsız mülkiyete sahiptir ve bağımsız olarak faaliyet göstermektedir ve konut projesinin mülkiyetinden, geliştirilmesinden ve işletilmesinden münhasıran sorumludur.Lisans Alan, Tamaris Turizm A.Ş. kuruluşundan sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez ve alt lisans verilemez lisans uyarınca Swissotel Markasını ve belirli ticari markaları kullanmaktadır. Belirli koşullar altında, lisans şartları uyarınca sona erdirilmesi veya iptal edilmesi durumunda, bireysel konutlar (Konutlar) ve Konut Projesinin herhangi bir kısmı Swissotel markalı bir proje olarak tanımlanmayacak veya Swissotel ticari markalarını kullanma hakkına sahip olunmayacaktır. Tamaris Turizm A.Ş.; Konutlar veya Konut Projesi ile ilgili beyan veya garanti sunmamaktadır ve bu web sitesi, reklam ve satış temsilcilikleri dahil olmak üzere Lisans Alanın pazarlama uygulamalarından sorumlu değildir.
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram