Sosyal Alanlar
HAYATINIZA RENK KATACAK
sosyal alanlar
Swissotel Residences Çeşme’de evinizin kapısı; kafeleri, restoranları, alışveriş noktaları, barları ve kulüpleriyle canlı ve eğlenceli bir sosyal hayata açılırken, hayatınıza renk katacak size özel sosyal alanlar da hizmetinizde.Yaklaşık 2500 m2 sosyal alan içinde açık ve kapalı yüzme havuzları, buhar odası ve fitness alanı ile sağlıklı bir yaşam sizi bekliyor.

Size özel plajınızda veya havuzunuzda; kafe, bar ve restoranlarla gurme lezzetler eşliğinde içkinizi yudumlayıp, kahvenizin keyfini çıkartabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM
Sizi arayalım form TR
SİZİ ARAYALIM
SWISSOTEL CESME RESIDENCES (Konut Projesi), Tamaris Turizm A.S. veya iştiraklerinin mülkiyetinde değildir, onlar tarafından geliştirilmemiştir veya satışa sunulmamaktadır. . Çeşme Otelcilik Anonim Şirketi (Lisans Alan) bağımsız mülkiyete sahiptir ve bağımsız olarak faaliyet göstermektedir ve konut projesinin mülkiyetinden, geliştirilmesinden ve işletilmesinden münhasıran sorumludur.Lisans Alan, Tamaris Turizm A.Ş. kuruluşundan sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez ve alt lisans verilemez lisans uyarınca Swissotel Markasını ve belirli ticari markaları kullanmaktadır. Belirli koşullar altında, lisans şartları uyarınca sona erdirilmesi veya iptal edilmesi durumunda, bireysel konutlar (Konutlar) ve Konut Projesinin herhangi bir kısmı Swissotel markalı bir proje olarak tanımlanmayacak veya Swissotel ticari markalarını kullanma hakkına sahip olunmayacaktır. Tamaris Turizm A.Ş.; Konutlar veya Konut Projesi ile ilgili beyan veya garanti sunmamaktadır ve bu web sitesi, reklam ve satış temsilcilikleri dahil olmak üzere Lisans Alanın pazarlama uygulamalarından sorumlu değildir.
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram