Peyzaj
MAVİYLE
uyumlu yeşil
Ilıca Plajı’nın çevredeki flora ve faunayla birleştiği zengin habitat; doğayla uyumlu, yenilikçi, modern ve sürdürülebilir bir proje oluşturma amacına büyük katkı sağlamıştır.Peyzajda oluşturulan formların, mimariden gelen formlar ile bir uyum ve bütünlük sağlanması amaçlanmış, içerisinde bulunan sert ve yumuşak objelerin çevreyle ve doğayla uyumlu olmasına özen gösterilmiştir.

Seçilen bitki türleri denizin ve sahilin hırçınlığına karşı koyabilecek, çevresel iklim koşullarına uygun, görsel ve psikolojik olarak insanlara pozitiflik katan ve aynı zamanda ekosistemdeki canlı habitatını
zenginleştirecek karakterde olması benimsenmiştir.

Bu özellikler yanında suyun akıllı kullanımına öncelik verilerek doğru su tüketimi sağlayacak otomatik sulama sistemi ile proje desteklenmiştir.

Peyzajın önemli unsurlarından biri olan aydınlatma için, projede estetik, fonksiyonel, doğayla uyumlu ve az enerji tüketen armatür modelleri tercih edilmiştir.

BİZ SİZİ ARAYALIM
Sizi arayalım form TR
SİZİ ARAYALIM
SWISSOTEL CESME RESIDENCES (Konut Projesi), Tamaris Turizm A.S. veya iştiraklerinin mülkiyetinde değildir, onlar tarafından geliştirilmemiştir veya satışa sunulmamaktadır. . Çeşme Otelcilik Anonim Şirketi (Lisans Alan) bağımsız mülkiyete sahiptir ve bağımsız olarak faaliyet göstermektedir ve konut projesinin mülkiyetinden, geliştirilmesinden ve işletilmesinden münhasıran sorumludur.Lisans Alan, Tamaris Turizm A.Ş. kuruluşundan sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez ve alt lisans verilemez lisans uyarınca Swissotel Markasını ve belirli ticari markaları kullanmaktadır. Belirli koşullar altında, lisans şartları uyarınca sona erdirilmesi veya iptal edilmesi durumunda, bireysel konutlar (Konutlar) ve Konut Projesinin herhangi bir kısmı Swissotel markalı bir proje olarak tanımlanmayacak veya Swissotel ticari markalarını kullanma hakkına sahip olunmayacaktır. Tamaris Turizm A.Ş.; Konutlar veya Konut Projesi ile ilgili beyan veya garanti sunmamaktadır ve bu web sitesi, reklam ve satış temsilcilikleri dahil olmak üzere Lisans Alanın pazarlama uygulamalarından sorumlu değildir.
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram